Instabox blogs

Foto kaste kāzās?
9 veidi kā iegūt lielisku rezultātu

     Foto kaste kāzās šobrīd ir diezgan populāra aktivitāte. Ja viss ir izdarīts kā nākas, šāds foto automāts var būt pasākuma nagla… ja nav piedomāts pie dažām lietām, tad diemžēl tā var būt arī lieka laika un naudas iztērēšana. Tātad – kā iegūt vēlamo rezultātu? Mums ir pāris ieteikumi, ar kuriem vēlamies padalīties ar Tevi:

     

1. Izvēlies atvērtā tipa foto būdiņu

Slēgtās kabīnes ir lieliski piemērotas pases fotogrāfiju taisīšanai, bet ne visai priekš kāzām. Jautāsi kāpēc? Atvērtās foto būdas nozīmē to, ka visi piedalās jautrībā, daudz vairāk cilvēku var satilpt vienā kadrā un atvērtā tipa foto kastei ir vieglāk atrast novietojumu pasākumā, par cik izmēri ir salīdzinoši nelieli.

     

2. Rādi ceļu, līgava un līgavaini

Līgavas un līgavaiņi, iesaistieties! Kāzās fotogrāfijas ar jauno pāri ir zelts. Un foto kaste ir vienkāršs veids kā radīt daudz neaizmirstamus, smieklīgus foto mirkļus ar saviem viesiem.

     

3. Pielāgots foto rāmīša dizains

Izvēlies uzņēmumu, kas sagatavos foto rāmīša dizainu kā TU to vēlēsies. Kā arī neierobežots bilžu skaits palīdzēs nesatraukties par papildu izmaksām.

     

4. Izvēlies uzmanīgi novietojumu

Novietojot foto būdu kaut kur nostāk prom no viesiem vai šaurā vietā, var novest pie tā, ka fotogrāfiju nebūs tik daudz vai uztaisīt bildes būs neērti, ja ir daudz cilvēku. Vislabākais novietojums būtu netālu no deju grīdas, lai visi foto kastei varētu brīvi piekļūt un neveidotos drūzma un lai pārējie viesi arī gribētu iesaistīties, vērojot citus, kuri uzņem trakas bildes.

     

5. Labs apgaismojums un attēla kvalitāte

Visi kāzās ir sapucējušies un foto kastei būtu jāparāda viesi no labākās puses. Noteikti apskaties citu uzņēmumu, kas piedāvā foto kastes pakalpojumus, pasākumu galeriju, lai redzētu foto kvalitāti.

     

6. Esi radošs ar foto sienu

Jo foršāks, radošāks fons, jo vairāk cilvēku gribēs pie tā nofotogrāfēties. Krāsainu zīmējumu foto sienas, spīdīgas foto sienas, tematiskās vai puķu (DIY) ir pašas labākās.

     

7. Rūpīgi izvēlies aksesuārus

Tev vajag pareizos aksesuārus, lai iedvesmotu viesu iztēli un iegūtu satriecošus foto. Tev ir kāzu fotogrāfs, lai iemūžinātu visus tos nopietnos un skaistos mirkļus, tad ar foto kasti ej uz pilnu banku, izvēloties pēc iespējas smieklīgākus un trakākus aksesuārus. Lieliski ir pielāgoti “runas burbuļi”, mazās tāfelītes ar krītiņiem, lai viesi var kļūt radoši, parūkas, ūsiņas, lūpiņas un daudzi citi.

     

8. Izvēlies foto kasti ar pieskatītāju

Foto kastes pieskatītājs iedrošinās cilvēkus nākt fotogrāfēties, kā arī palīdzēs fotogrāfēšanās brīdī, ja tas būs nepieciešams. Foto kastes ir viegli lietojamas, bet jebkurā gadījumā ir labi, ja kāds ir blakus, ja kaut kas noiet greizi.

     

9. Iekļauj viesu grāmatu

Viesu grāmata, kurā taviem draugiem un radiem ielīmēt bildi un ierakstīt, ko jauku, ir superīgs papildinājums foto būdai. Tas ir kaut kas, ko var arī parādīt pēc tam saviem mazbērniem


Publicēja : Instabox


Autortiesības © Instabox.lv