Instabox blogs

Manā pasākumā būs fotogrāfs, kāpēc vēl vajadzīga foto kaste?

     Labs jautājums! Mēs arī agrāk domājām, kas tur tik īpašs tajā foto kastē, līdz paši iepazināmies ar to kādā pasākumā :)
Varam droši teikt, fotogrāfs un foto kaste vai foto būda (nosaukumi šai aktivitātei ir dažādi) nav viens un tas pats. Vēlamies kliedēt šaubas par to, ka Tavam kāzu, darba vai jebkuram citam pasākumam foto kastes noma ir MUST HAVE... kaut vai ir nolīgts fotogrāfs.

     Pirmais jau, ko varam likt galdā ir tas, ka foto kaste ir lieliska atrakcija viesiem. Ar foto kastes palīdzību var nofotogrāfēties jebkurā brīdī pasākuma laikā. Foto kaste rada brīvu atmosfēru, jo objektīva otrā pusē neviens nav, viss ir Tavās rokās - Tu vari būt jebkas. UN atribūti, jā… mums ir ļoti daudz atribūtu, kas bildes padarīs vēl smieklīgākas - ūsiņas, brilles, cepurītes, smieklīgie tekstiņi, tas viss mums ir.

     Un kas ir pats, pats, pats labākais? Foršās bildes izdrukātas iegūsi 15 sekunžu laikā. Pēc pasākuma visas bildes ir pieejamas online galerijā. Protams, ka mums vēl ir arī citi bonusi, ko vari apskatīties mūsu mājas lapas instabox.lv sadaļā "Cenas".

     Foto kaste rada jautrību un vēl daudz papildu smieklus, kas aizpildīs šo pasākumu. Tas ir kaut kas, kas viesus izklaidēs un liks par pasākumu runāt vēl ilgi. Un kad par pasākumu jau būs aizmirsts, tiks ieraudzīta jautrā bildīte no foto kastes un atkal atcerēsies, cik tomēr izdevies pasākums bija. Instabox.lv zina, cik ļoti svarīgi ir notvert šos vienreiz dzīvē iegūtos mirkļus un paturēt tos mūžīgi.


Publicēja : Instabox


Autortiesības © Instabox.lv